Saját gyűjtemény

Villanyszerelő karbantartó (m/f)

1700031V, Környe

A Henkel Adhesive Technologies üzletága nemzetközi szinten vezető a felületkezelés, ragasztás és a szigetelés területén - ambíciózus munkavállalóinknak köszönhetően. Egyedülálló értéket teremtünk ügyfeleink számára, technológiáink pedig számtalan, a mindennapi életünket érintő termékben megtalálhatóak. Sikerünk alapjait a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő kollégáink jelentik. A Henkelnél dolgozni több, mint egy munkalehetőség. Ez szenvedély. Önben megvan, ami kell mindehhez?

Amit kínálunk

  • Részvétel a gyár karbantartási területének a napi munkájában
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Dinamikus munkakörnyezet
  • 13. és 14. havi fizetés, cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Tatabánya-Környe ipari park

Akit keresünk

  • Erősáramú berendezés szerelő szakmunkás végzettség
  • Karbantartás területén szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Elektromos targoncavezetői vizsga, 5S ismerete előnyt jelent
  • SAP PM ismeret előny
  • Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség
  • Szakértelem, jó problémamegoldó képesség, precizitás, kezdeményezőkészség, csapatszellem, biztonsági előírások betartása

Jelentkezzen online, ha mindez élete következő nagy kihívásának hangzik! Hivatkozzon a fent megjelölt pozíciószámra, és kerüljön egy lépéssel közelebb új állásához a Henkelnél!

Fedezze fel a sikerre vezető vállalati kultúránkat: www.henkel.com/career