Saját gyűjtemény

Jogi gyakornok

180000IF, Budapest

A Henkel vezető márkáival és technológiáival világszerte három üzleti területen működik: Laundry & Home Care, Beauty Care, illetve Adhesive Technologies. Sikerünk alapja a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő munkatársaink. A Henkelnél dolgozni több, mint egy munkalehetőség. Ez szenvedély. Benned megvan, ami mindehhez kell?

Amit kínálunk

  • A jogi osztály munkájának támogatása;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Forráskutatás, adatbáziskezelés;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal;
  • Okiratszerkesztés;
  • Elfogadott szakmai gyakorlati idő;
  • Lehetőség értékes szakmai tapasztalat szerzésére és fejlődésre;
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, étkezési és BKK bérlet támogatás, Henkel termékek kedvezményes vásárlása, dolgozói csomag);
  • Nemzetközi munkahelyi környezet Budapesten;
  • Fiatalos és dinamikus csapat.

Akit keresünk

  • Nappali tagozatos jogi egyetemi hallgató (minimum két lezárt félév);
  •  Középfokú angol nyelvtudás;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Precíz és önálló munka;
  • Munkavégzés minimum heti 20 órábán Budapesten.

Jelentkezz online, ha mindez életed következő nagy kihívásának hangzik! Hivatkozz a fent megjelölt pozíciószámra, és kerülj egy lépéssel közelebb új állásodhoz a Henkelnél!

Fedezd fel a sikerre vezető vállalati kultúránkat: www.henkel.com/