Keresés

Logisztikai munkatárs (m/f)

180000YQ, Környe

A Henkel Adhesive Technologies üzletága nemzetközi szinten vezető a felületkezelés, ragasztás és a szigetelés területén - ambíciózus munkavállalóinknak köszönhetően. Egyedülálló értéket teremtünk ügyfeleink számára, technológiáink pedig számtalan, a mindennapi életünket érintő termékben megtalálhatóak. Sikerünk alapjait a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő kollégáink jelentik. A Henkelnél dolgozni több, mint egy munkalehetőség. Ez szenvedély. Önben megvan, ami kell mindehhez?

Főbb feladatok, munkák

• Logisztikai csapat folyamatainak támogatása
• Fuvarszervezés és a raktári folyamatok koordinálása
• Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel
• Logisztikai könyvelési feladatok ellátása SAP rendszerben
• Leltározásban való részvétel

Akit keresünk

• Minimum középiskolai végzettség
• Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
• Határozott, rugalmas személyiség
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Magabiztos MS Office használat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• Raktározás és/vagy fuvarszervezés területén szerzett szakmai tapasztalat
• SAP ismeret és EKÁER adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk

• Versenyképes bérezés
• Kiemelkedően magas Cafetéria juttatás
• Fejlődési lehetőség egy nemzetközi és szakmailag támogató csapatban

Munkavégzés helye: Tatabánya-Környe ipari park

Jelentkezzen online, ha mindez élete következő nagy kihívásának hangzik! Hivatkozzon a fent megjelölt pozíciószámra, és kerüljön egy lépéssel közelebb új állásához a Henkelnél!

Fedezze fel a sikerre vezető vállalati kultúránkat: www.henkel.hu/karrier