Keresés

Kontrolling gyakornok

18000242, Körösladány

A Henkel Laundry & Home Care márkái generációk óta megbízható minőséget jelentenek. A kiváló minőség fenntartásához folyamatos innovációra, alapos kutatásra, áttörő termékfejlesztésre, erős marketingre és értékesítre van szükség. Mindezek felett pedig azokra az emberekre, akik osztoznak szenvedélyünkben és elkötelezettek a fejlődés iránt. Önt mi vezérli?

A körösladányi kontrolling osztály keres csapatába egy tanulni és fejlődni vágyó, energikus gyakornokot.

Amit kínálunk

  • A kontrolling osztály és a kontrolling vezető munkájának támogatása
  • Rendszeres jelentések, kimutatások készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, kedvezmények Henkeles termékekre, dolgozói csomag)
  • Napi bejárás támogatása vagy szállás biztosítása

Akit keresünk

  • Egyetemi hallgató a gazdasági szakok valamelyikén
  • Minimum 1 év fennmaradó aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiemelkedő gyakorlat MS Office programok (Excel, Word, PowerPoint) használatában
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és a SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Jelentkezz online, ha mindez életed következő nagy kihívásának hangzik! Hivatkozz a fent megjelölt pozíciószámra, és kerülj egy lépéssel közelebb új állásodhoz a Henkelnél!

Fedezze fel a sikerre vezető vállalati kultúránkat: www.henkel.com/career