Hungary, Környe, Adhesive Technologies

Termelési műszakvezető (m/f)

  • Műszakban dolgozó operátorok irányítása, munkaszervezés

  • Közvetlen irányítás alá tartozó létszám: 20-40 fő

  • Termelési terv alapján gyártási sorrendek, előírások betartatása

  • Gyártási dokumentációk ellenőrzése, SAP lejelentések pontos végrehajtása

  • Műszaknapló vezetése, munkaszervezés és szabadságtervezés

  • Költségek optimalizálása, a minőség, biztonság és rugalmasság figyelembevételével.

  • Problémák megoldásában való aktív részvétel

  • Minőségi és biztonsági előírások betartatása

  • Termelő üzemben elvárt rend, tisztaság betartatása 5S szabványnak megfelelően

  • Kapcsolattartás a termeléstámogató részlegekkel (karbantartás, raktár, labor)

  • Dinamikus munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség

  • Kiemelkedően magas alapbér, 13. és 14. havi fizetés, havi ösztönző bónusz

  • Cafeteria rendszer, dolgozói csomag, éves magánklinikai tagság, munkába járás támogatása

  • Legalább érettségi bizonyítvánnyal rendelkező, agilis vezető

  • Előny vegyipari vagy karbantartói szakképesítés

  • Gyártás területén szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat

  • Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség

  • Többműszakos munkarend vállalása

  • Elektromos targoncavezetői engedély

  • 5S és SAP ismerete előnyt jelent

JOB ID: 20001254
A szerződés és a munka típusa: teljes munkaidő, határozatlan idejű
Contact information for application-related questions: career.hu@henkel.com
Hungary_Brandbar_1460x142

Nézetek:

Henkel’s application process

Learn all you need to know about your application at Henkel.

2:02 Min.

904400