Hungary, Budapest, Beauty Care

Sales Intern (m/f)

HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP. DO YOU?

A Henkelnél irányíthatod a változásokat és felépítheted a karrieredet. Egyedülálló márkáink számtalan utat nyitnak meg ötleteid megvalósítására és új területek felfedezésére. Ha vállalkozó szellemű vagy és másként látod a világot, akkor ragadd meg a lehetőséget, tarts velünk és formáljuk közösen a jövőt!

Amit kínálunk

  • Releváns piaci tapasztalat, szakmai gyakorlatnak beszámítható státusz

  • Nemzetközi munkahelyi környezet, fiatalos és dinamikus csapat

  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, étkezési támogatás, BKK bérlet támogatás, kedvezmények Henkel termékekre, dolgozói csomag)

  • Rugalmas időbeosztás

Feladatok:

  • Értékesítési folyamatok támogatása; adatbázisok kezelése; prezentációk, grafikonok és diagramok készítése

  • Projekt alapon átfogó elemzések készítése

  • Aktív részvétel a partnerjavaslatok kidolgozásában

  • KAM-ek munkájának segítése

  • A marketing- és sales osztállyal való kapcsolattartás

Akit keresünk:

  • Minimum 1 év AKTÍV felsőoktatási hallgatói jogviszony (preferáltan gazdasági területen)

  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás

  • Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Excel és PowerPoint használatában

  • Analitikus szemléletmód, pontos munkavégzés

  • Nyitott, céltudatos személyiség

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Munkavégzés minimum heti 25-30 órában Budapesten

JOB ID: 20002711
Contract & Job type: Part-time, Regular
Contact information for application-related questions: career.hu@henkel.com
Hungary_Brandbar_1460x142

Nézetek:

Henkel’s application process

Learn all you need to know about your application at Henkel.

2:02 Min.

904400